Eizat Alhayat Project management - Project Plannong and control - Advance Negotiation

با کوچینگ مدیران اجرایی، کسب و کار خود را رشد دهید

متن ویدئو

سلام مسعود محمدی هستم کوچ مدیران اجرایی

این ویدیو برای مدیران بیزینسی ساخته شده که می خوان اطلاعات بیشتری در مورد کوچینگ داشته باشند و اگر براشون کار بکند بتونن از اون استفاده بکنند. و در انتهای این ویدئو هم پیشنهاد ویژه‌ای برای اونها خواهیم داشت.

قبل از هرچیز بیاید ببینیم کوچینگ چی هست؟

کوچینگ یک گفتگوی بالغانه، خلاقانه و تفکر برانگیز بین مراجع و کوچ هست که به مراجع کمک میکنه که به حداکثر پتانسیل شخصی و حرفه ای خودش برسد و اهدافی را که مدنظر دارد را تاچ بکند.

در اینجا بیاید ببینیم فرق بین کوچینگ، مشاوره و آموزش چی هست؟

خب وقتی یک مدیر بیزینس دچار چالش می‌شه، احتمالا میره به دنبال یک فرد متخصص یا مشاور برای اینکه اون فرد بهش بگه که چه کاری رو باید انجام بده تا از این چالش عبور بکنه. و یا اینکه میره سراغ یک فرد معلم یا آموزش دهنده که این راه حل رو در قالب یک کورس آموزشی یا یک دوره آموزشی بهش منتقل بکند.

اما واقعیت اینه که کوچینگ نه مشاوره‌اس نه آموزش، بلکه در فرایند کوچینک مراجع میرسه به یک راه حل درونی در خودش، برای اینکه بتونه بر اون چالش فائق بیاد.

نکته مهم درکوچینگ اینه که مراجع به یک راه حل شخصی‌سازی شده در خودش میرسه. حالا میایم در اینجا ببینیم که مدیران بیزینس با استفاده از کوچینگ چه کار میتوانند بکنند یا به عبارت بهتر کوچینگ به مدیران بیزنس چه کمکی می کند.

در وهله اول کوچینگ باعث میشه که مدیران بیزنس و کارکنانشون به حداکثر کارایی و عملکرد خودشون برسن.

و دیگه اینکه مدیران بیزنس می‌تونن با استفاده از کوچینگ در زمان گرفتن تصمیم‌های سخت درست تر عمل کنن و دقیق‌تر به نتیجه برسن.

مدیران بیزنس با استفاده از کوچینگ می تونن ارتباط موثرتری را با کارکنان خودشان برقرار بکنن.

مدیران بیزنس با استفاده از کوچینگ می تونن با تعارض کمتری با همکارانشون رو به رو بشن و در سازمانشون فعالیت ها با اصطکاک کمتر و بسیار روان‌تر پیش برود.

کوچینگ به مدیران بیزنس کمک میکنه که کمتر کار کنن هوشمندانه‌تر کار کنن و نتایج بزرگتری رو به دست بیارن.

کوچینگ به مدیران بیزنس کمک میکنه که بین زندگی و کارشون تعادل برقرار بکنن.

و اما اون پیشنهاد ویژه‌ای که من در ابتدای ویدئو به شما قول دادم.

شما کافیه نام و شماره تماستون رو در زیر همین ویدئویی که دارید میبینید وارد بکنید تا همکاران من با شما تماس بگیرن و دو جلسه کوچینگ رایگان رو به شما پشنهاد بدن که طعم کوچینگ رو خودتون شخصا بچشید واگر براتون کارآمد باشه از اون استفاده بکنید.

موفق باشید.

اطلاعات خود را وارد کنید

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Expected Finish Date