دوره های مدیریت پروژه

/دوره های مدیریت
دوره های مدیریت2020-12-25T23:51:10+03:30

برگرفته از تعالی و نو آوری در دانش مدیریت ، برنامه ریزی و کنترل پروژه

مدیر موفق، جهانی می اندیشد و منطقه‌ای عمل می کند.

آموزشگاه مدیریت پروژه و کنترل پروژه فراهمراهان

‌نتیجه جهانی اندیشیدن مدیریت در یک سازمان، موفقیت در هر بازه‌ای از زندگی میباشد.

یک دوره شامل مطالعه یک موضوع خاص در یک موضوع وسیع است. مدیر پروژه رهبر تیم و مسئول رسیدن به اهداف سازمان از یک پروژه است.

مدیر پروژه مهم است که پروژه های خلاق مانند فیلم ها را به سوی نور برساند.

دوره های ما برای فردی است که به دنبال توسعه مهارت های خود در تعیین هدف و تکمیل در محیط حرفه ای است.

یک دوره مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه پروژه های موفق سازماندهی و مدیریت می شود.

دانش آموزان در مورد چرخه های عمر پروژه می آموزند و توانایی انتخاب یک چرخه عمر را برای پروژه پیدا میکنند.

آنها ابزار و تکنیک هایی برای برنامه ریزی ساختار یافته، نحوه برنامه ریزی و کنترل تغییر و خطرات همچنین نحوه برنامه ریزی و کنترل انتظارات ذینفعان داده شده اند.

دانش آموزان همچنین یاد می گیرند چگونه یک پروژه چندگانه را مد نظر قرار دهند. این مهارت ها یک کار حرفه ای را به ارمغان می آورد.

دوره های ما که در آموزشگاه فراهمراهان برنامه ریزی شده تا بهترین مدیران را برای پیشرفت در سیستم های کنترلی و مدیریتی سازمان های پروژه ای آماده کند.

این دوره ها نه تنها دانش مدیران را افزایش میدهد بلکه سطح کارایی و عملکرد آنها را نیز بالا می‌برد تا بتواند بهترین نتیجه را در سازمان ها و شرکتهای کوچک و بزرگ به دست بیاورد.

آموزشگاه مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه فراهمراهان

تنها یک موسسه آموزشی نیست، یک همراه همیشگی است

2018-12-16T21:51:03+03:30

دوره Power BI

Microsoft Power BI یک ابزار Self – Service BI است، کاربران آن طیف وسیعی از شاغلین در حوزه های مختلف که درگیر ارائه اطلاعات معتبر، دقیق و بروز هستند را شامل می شود. متخصصان مدیریت اطلاعات و Business Intelligence ، متخصصان مدیریت پروژه، متخصصان برنامه ریزی استراتژیک، متخصصان مدیریت فرآیندها، متخصصین حوزه های فروش و تامین، متخصصین مدیریت منابع انسانی و مالی و مهندسین صنایع و سیستم ها و فن آوری اطلاعات می توانند از مخاطبان این دوره باشند.

2019-02-07T16:19:22+03:30

دوره مدیریت پروژه

مدیرانی که دارای مدرک PMP می باشند غالباً حدود 20% سطح درآمدی بالاتری دارند. PMP یا مدیریت پروژه حرفه ای راهکارهای جامع تهیه شده از درس آموخته‌ها و تجربه‌های مدیران پروژه برتر بوده که شما را به خرد جمعی نزدیک کرده و راه‌های مدیریت پروژه با ضریب خطای پایین را همراه با کسب مهارت شخصی به شما می آموزد.

2019-02-07T16:32:34+03:30

دوره‌ مذاکره

دوره آموزش اصول و فنون پيشرفته مذاكرات دوره‌ای كاملاً عملی و كارگاهی بوده و متناسب با نيازهای كسانی طراحی شده است كه در زندگی حرفه ای خود با مذاكرات سر و كار دارند. طول دوره بر اساس نیاز‌های سازمان یا افراد تعیین میشود و با توجه به نيازها و محدوديتهای مخاطبين قابل تغيير است.

2018-08-09T11:12:18+03:30

Primavera

این تیم سوابق و تجربیات منحصر به فردی را در حوزه محصولات مختلف نرم‌افزاری شرکت اوراکل داشته ( Primavera ) و کارشناسان نرم افزار ما دانش فنی کافی در امر یکپارچه‌سازی محصولات مختلف نرم‌افزاری در یک محیط اجرائی را دارند.

2019-04-21T14:37:30+03:30

اصول برنامه ریزی و کنترل پروژه

مديريت زمان، هزينه، ريسك و ساير حوزه‌هاي دانش، برنامه ريزي همزمان چندين پروژه و مديريت منابع به صورت متمركز و جامع، سيستم مديريت ارزش افزوده، برنامه ريزي، زمانبندي و اصول برنامه ریزی و کنترل پروژه ، امكان ايجاد تعداد نامحدود برنامه‌هاي پايه، تعريف منابع به صورت متمركز و به كارگيري در چندين پروژه، تخصيص منابع.

برای دریافت مشاوره لطفا ثبت نام کنید.

Summary
مدیریت پروژه چیست؟
Article Name
مدیریت پروژه چیست؟
Description
مدیریت پروژه تلاش موقت یک مدیر برای رسیدن به یک نتیجه ، محصول و یا خدمات است. مدیر پروژه ، پروژه را از یک نقطه شروع می کند و تا نقطه پایان پیش می برد.
Author
Publisher Name
موسسه مدیریت و کنترل پروژه فراهمراهان
Publisher Logo